Nasze sukcesy


puchar

ROK SZKOLNY 2022/2023


Wyróżnienie dla Zosi z gr III w konkursie plastycznym „Moje wędrówki po Lublinie”, ogłoszonym przez kancelarię Prezydenta Miasta Lublin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Udział Szymona z gr II w XX Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Recytatorskim zorganizowanym przez Przedszkole nr 78 w Lublinie

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Wyróżnienie dla Kai z gr III w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Czerwone, żółte i niebieskie – w ptasim królestwie”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 9 w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


I miejsce dla Zuzi z gr II w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki” zorganizowanym przez Przedszkole nr 54 w Lublinie.

 

 

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 


Udział Przedszkolaków z GR III w Europejskim Tygodniu Kodowania CodeWeek2022 potwierdzony certyfikatem

CERTYFIKAT_P16_CODEWEEK2022


Wyróżnienie dla Antosia z gr II w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Jesienne pejzaże”

 

 

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!ROK SZKOLNY 2021/2022

Udział Kornelki i Luizy w przeglądzie wokalnym „Każdy przedszkolak dobrze wie, że zdrowo odżywiać trzeba się” zorganizowanym przez Przedszkole nr 77 w Lublinie. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


III miejsce dla Lili i wyróżnienie dla Kai z gr II w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym  „Chrońmy naszą planetę”, zorganizowanym przez SP nr 51 w Lublinie: https://sp51.lublin.eu/2022/04/26/chronmy-nasza-planete-rozstrzygniecie-konkursu/ 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

  

Medal dla Pawła za zwód piłkarski, oraz dla Michała z Gr III za zaangażowanie w rozgrywki sportowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Nadia, Nila i Wiktoria za udział w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 54 w Lublinie.


Dla Ewelinki za zajęcie III miejsca w konkursie literackim „Z uśmiechem ci do twarzy”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 52 w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


II miejsce dla Kai Z. z gr II w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym  „Ptaki naszych ogrodów, parków i skwerów”, zorganizowanym przez Przedszkole Nr 9 w Lublinie: http://przedszkole9.pl/bez-kategorii/ptaki-naszych-ogrodow-parkow-i-skwerow-rozstrzygniecie-konkursu/

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Wyróżnienie dla Kubusia i Olka z gr II w konkursie plastycznym Gazety Wyborczej „Ekologia w Twoim domu”. Prace plastyczne dzieci można obejrzeć na wystawie w galerii handlowej Felicity Lublin oraz na stronie https://lublin.wyborcza.pl/lublin/51,48724,27887483.html?i=0.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Udział GR II w EU Code Week 2021, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania, inicjatywie promującej programowanie i umiejętności cyfrowe wśród dzieci. Podjęcie i zrealizowanie kolejnych wyzwań zostało uhonorowane certyfikatem.

codeweek certp16

Invalid Displayed Gallery


ROK SZKOLNY 2020/2021


III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastyczno-zdrowotnym „Zabawa na dworze w zdrowiu mi pomoże” dla Jasia z gr I. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


I miejsce w III rundzie Dziecięcej Ligi #biegnijlublin dla Igora z gr II!!!


ROK SZKOLNY 2019/2020


Wyróżnienie dla Tomka, Emmy i Julii z GR III w konkursie plastycznym pt. ,,Zielony, brązowy, żółty, niebieski – segregację znam od deski do deski” ogłoszonym przez Wydział Ochrony Środowiska Miasta Lublin. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Fotorelacja w zakładce Galeria zdjęć oraz na stronach:

https://kurierlubelski.pl/final-konkursu-plastycznego-w-lubelskich-szkolach-segregacje-smieci-znaja-od-deski-do-deski/ar/c1-14659305

Szczegółowe informacje na stronie Miasta Lublin  https://lublin.eu/mieszkancy/srodowisko/aktualnosci/dzieci-wiedza-jak-segregowac-odpady-wyniki-konkursu-plastycznego,269,1945,1.html

https://lublin.tvp.pl/45814669/rozstrzygniecie-ekokonkursu


Udział w VII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 85 w Lublinie. Nasze Przedszkole reprezentowały dzieci z GR II.

Gratulujemy udanego występu!!!


Udział w EU Code Week, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania, oddolnej inicjatywie promującej programowanie i umiejętności cyfrowe wśród dzieci. Podjęcie i zrealizowanie kolejnych wyzwań zostało uhonorowane certyfikatem.


ROK SZKOLNY 2018/2019


Wyróżnienie dla Małgosi Z. z GR III w konkursie plastycznym „Sporty letnie zawsze zdrowe” zorganizowanym przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


I miejsce dla Kubusia M. oraz wyróżnienie dla Leny i Małgosi z GR III w konkursie plastycznym „Barwy Przyjaźni. Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej” zorganizowanym przez Kancelarię Prezydenta Miasta Lublin.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Fotorelacja w zakładce GALERIA ZDJĘĆ  oraz na stronie https://lublin.eu/lublin/aktualnosci/rozstrzygniecie-konkursu-plastycznego-barwy-przyjazni-unia-polsko-litewska,9129,66,1.html


W konkursie plastycznym pt. „Letnie dyscypliny sportowe” zorganizowanym przez Przedszkole nr 16 w Lublinie lauretami zostali: 

w kategorii dzieci 3-4letnich: Mateusz U. i Maksym U.

w kategorii dzieci 5 letnich: Hania P.

w kategorii dzieci 6 letnich: Dominik, Małgosia, Iza, Olek i Tosia

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Fotorelacja w zakładce GALERIA ZDJĘĆ


Udział w Plenerze Rysunkowym „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej” zorganizowanym z okazji 450-lecia podpisania Unii Lubelskiej. Nasze Przedszkole reprezentowały Oliwia i Małgosia z Grupy Sówek.


Udział w IV Międzyprzedszkolnym przeglądzie „Lublin Miastem Talentów” zorganizowanym przez Przedszkole nr 63 w Lublinie. Na scenie DK LSM wystąpiły dzieci z Grupy Sówek prezentując taniec charleston. Gratulacje dla młodych tancerzy!


Udział w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematyczny Kangurek, zorganizowanej przez Zespół Przedszkolny nr 1 w Lublinie. Nasze przedszkole reprezentowali Jaś i Szymon z Grupy Sówek. Gratulujemy!


Udział w V Przeglądzie Piosenki Regionalnej, zorganizowanym przez Przedszkole nr 74 w Lublinie, podczas którego dzieci z gr III – Łucja, Oliwka i Lenka – zaprezentowały piosenkę „Czerwone jagody”


Udział w VI Wojewódzkim Przeglądzie Recytatorskim „Piękna nasza Polska cała”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 14 w Lublinie. Wiersze recytowały Iza z gr III i Maja z gr II.


Udział w V edycji Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…”, zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Odkrywcy Talentów w Lublinie. Tosia i Marysia z GR III zaprezentowały pastorałkę „Największy Gazda”. 


Udział w VI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 85 w Lublinie. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III:  Ola, Tosia, Lenka, Jasio, Kubuś i Alan.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Udział w Międzynarodowym Projekcie „Piękna nasza Polska cała” Nasze przedszkole wykonało 13 z 20 zadań projektowych o tematyce patriotycznej. Sprawozdanie z realizacji projektu przez przedszkolaki opublikowane zostało na stronie Bliżej Przedszkola   


I miejsce w VIII edycji konkursu ekologicznego Hura Makulatura 2018!!!

Rozstrzygnięto VIII edycję konkursu Hura Makulatura, organizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska. Nasze Przedszkole zajęło w nim I miejsce w kategorii lubelskich przedszkoli!!! W tym roku zebraliśmy 5153kg makulatury!!! Brawo My!!!


Nasze Przedszkole zdobyło certyfikat Przedszkola Młodych Patriotów

1


Udział w Uroczystej Gali z okazji 100lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę „Przedszkolaki dla Wolności”. Nasze Przedszkole reprezentowały dzieci z GR III: Ola, Amelka, Iza, Oluś i Dominik. Przedszkole nr 16 było również współorganizatorem wystawy „100 lat polskiego sportu”, której ekspozycję można było oglądać 9 listopada w Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie podczas Uroczystej Gali.

Relacja fotograficzna w zakładce Galeria zdjęć.


ROK SZKOLNY 2017/2018


Udział reprezentacji dzieci z gr II i III w IV Przeglądzie Tańców i Przyśpiewek Ludowych „Lublin tańcem malowany”. Relacja fotograficzna z wydarzenia w Galerii Zdjęć

20180616_125150


W międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Polskie święta, tradycje i zwyczaje” na listę laureatów wpisali się: Anna – I miejsce, Maja – II miejsce; Lena, Kamila i Radek – III miejsce; Małgosia Z., Lidia R., Julia R. -wyróżnienia. Gratulujemy!!! Prace konkursowe można zobaczyć w zakładce GALERIA ZDJĘĆ


Udział w  Festiwalu Piosenki Twórczej „Dla Jana Pawła II”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 57 w Lublinie, dzieci z gr II.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Udział Mai i Weroniki w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie „Lublin Miastem Talentów” zorganizowanym przez Przedszkole nr 63 w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!


I miejsce dla Mai S. za tablicę sensoryczną wykonaną wraz z rodzicami na konkurs „Sensoryka wokół nas”, zorganizowany przez Przedszkole Nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

180425_070004_7 (Mały)


I miejsce za wiersz pt.”Miłość do Polski” oraz Wyróżnienie za wiersz pt.”Perła w koronie” w konkursie Literackim dla Dzieci „A to Polska właśnie!” zorganizowanym przez Przedszkole nr 52 w Lublinie, zdobyła Natalia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Udział w VI Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematycznej „Przedszkolny Kangurek” zorganizowanej przez Przedszkole nr 53 w Lublinie


Udział Ani i Oli  w eliminacjach IX edycji konkursu matematycznego „Poznajemy świat matematyki”, zorganizowanego przez Przedszkole nr 14 w Lublinie.

 
 
 

 
Przedszkolny konkurs plastyczno- techniczny  dla dzieci z gr.III i ich rodziców  „Mądre Sowy” został rozstrzygnięty. Laureatami konkursu zostali:
Miejsce I: Kacper M., Lena S., Oluś S., Weronika R., Marysia Ś., Kamila W.
Miejsce II: Jula A., Radek M., Maja K., Maja M., Maja M., Ola Ć., Alan G.,
Miejsce III: Franio S., Ania K., Jula B., Tosia W.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 
IMG_20180307_131451
IMG_20180307_131455
 
 
 
 
 
 
 
 

III miejsce dla Mai  i Wyróżnienie dla Ani  w IV Miejskim Konkursie Plastycznym „Kolędy kolorami malowane”
 
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 

 
Udział w V Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 85 w Lublinie. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III:  Ola, Maja, Ania, Julka i Tosia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 
 

I miejsce w VII edycji konkursu ekologicznego Hura Makulatura 2017!!!

Rozstrzygnięto VII edycję konkursu Hura Makulatura, organizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska. Nasze Przedszkole zajęło w nim I miejsce w kategorii lubelskich przedszkoli!!! Zebraliśmy 4781kg makulatury. W ten sposób uratowaliśmy od ścięcia ponad 50 drzew a nasza placówka wzbogaci się o tablicę multimedialną… Szczegóły na stronie UM Lublin: https://www.lublin.eu/mieszkancy/srodowisko/edukacja-ekologiczna/konkursy-proekologiczne/konkurs-hura-makulatura/


Wyróżnienie dla Ani w kategorii dzieci 5-6 letnich w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Zostaw dzisiaj auto w domu – wycieczka po Lublinie” zorganizowanym przez Przedszkole nr 50 w Lublinie.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 
P1230143
  
 

 
W VIII Przeglądzie Uzdolnień i Zainteresowań Dzieci „Przedszkolna Giełda Talentów”, organizowanym przez Przedszkole nr 76 w Lublinie, nasze przedszkole reprezentowane było przez czworo dzieci:
Natalka R. – uzdolnienia wokalne i recytatorskie
Monika A. i Milena P. – uzdolnienia wokalne
Weronika R. – uzdolnienia akrobatyczno- sportowe
 
Występy dzieci nagrodzone zostały brawami publiczności oraz pamiątkowymi dyplomami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Relacja fotograficzna z wydarzenia w zakładce GALERIA ZDJĘĆ.

 


Udział w V Wojewódzkim Przeglądzie Recytatorskim o tematyce ekologicznej „Graj ze światem w zielone w czterech porach roku – jesień”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 14 w Lublinie. Nasze przedszkole reprezentował Wojtuś. Gratulujemy!!!
Relacja fotograficzna z wydarzenia w zakładce GALERIA ZDJĘĆ.
 

W konkursie zorganizowanym w ramach projektu zewnętrznego „Śladami Tadeusza Kościuszki” udział wzięły dzieci z grupy III. Wśród nich wszystkie zadania konkursowe wykonali:

Alan G., Tosia W., Maja M., Radek M., Julia A., Kacper M., Franek S., Maja K.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami poetyckiej twórczości dzieci w zakładce PRACE DZIECI

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!


ROK SZKOLNY 2016/2017I miejsce w konkursie ekologicznym Hura Makulatura 2016!!!

Rozstrzygnięto VI edycję konkursu Hura Makulatura. Nasze Przedszkole zajęło w nim I miejsce w kategorii lubelskich przedszkoli!!! Zebraliśmy 8561kg makulatury. W ten sposób uratowaliśmy od ścięcia prawie 100 drzew!!! A przy okazji zdobyliśmy cenne nagrody… Szczegóły na stronie UM Lublin: http://lublin.eu/mieszkancy/srodowisko/edukacja-ekologiczna/konkursy/ROK SZKOLNY 2015/2016


II miejsce w konkursie ekologicznym Hura Makulatura 2015!!!

Rozstrzygnięto V edycję konkursu Hura Makulatura. Nasze Przedszkole zajęło w nim II miejsce w kategorii lubelskich przedszkoli!!! Zebraliśmy 3396kg makulatury, co w przeliczeniu na jednego przedszkolaka dało  ponad 47kg. W ten sposób uratowaliśmy od ścięcia 57 drzew!!! A przy okazji zdobyliśmy cenne nagrody… Szczegóły na stronie UM Lublin: http://lublin.eu/mieszkancy/srodowisko/edukacja-ekologiczna/konkursy/