Poznajcie nas

Grupa I (3-4 latki) KRASNOLUDKI

nasz oddział czynny jest w godzinach 8.00 – 15.00


„Mały miś, śmieszny miś, do przedszkola przyszedł dziś …” Właśnie zostaliśmy Przedszkolakami, mamy przecież już 3 albo 4 latka! Wszyscy jesteśmy uśmiechnięci, szczęśliwi, życzliwi, weseli i pełni chęci i pomysłów do zabaw.

Razem z naszymi Paniami – Martą Wrońską i Martą Guz – codziennie bawimy się wesoło podczas zajęć. Mamy wspaniałe zabawki, a jak lubimy malować farbami i lepić różne „cuda” z plasteliny – to naprawdę trzeba zobaczyć. Mamy piękny i bezpieczny ogród przedszkolny, w którym się bawimy. Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy. Zawsze z nami są Panie, które z uśmiechem pomogą i przytulą.

Każdy z nas będzie wkrótce prawdziwym, dzielnym Przedszkolakiem!

„Jestem sobie mały Miś, śmieszny Miś, znam przedszkole już od dziś…!”


Grupa II (4-5 latki) – MOTYLKI  to my, troszkę starsze przedszkolaki. Nasz oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 16.00.


Większość z nas chodzi do naszego przedszkola już drugi rok. Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani, przedszkole to nasz drugi dom. Każdego dnia stajemy się bardziej samodzielni, ale zawsze możemy liczyć na pomoc naszych pań – Małgorzaty Ciesielskiej i Alicji Brzezińskiej.

Uwielbiamy razem spędzać czas podczas zabawy! Chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy oraz bierzemy udział w zabawach ruchowych. Lubimy zajęcia plastyczne, podczas których poznajemy różne techniki plastyczne, stając się małymi artystami. Poznajemy nowe zasady współżycia w grupie, wiemy już, że zabawki są dla wszystkich dzieci, należy się nimi dzielić.

Dużo czasu spędzamy na placu zabaw – tam zdobywamy nowe sprawności ruchowe – oraz na spacerach nad Zalewem Zemborzyckim – tam podziwiamy otaczający nas świat przyrody. A gdy jest nam smutno, zawsze możemy się przytulić do naszej Pani – po to, byśmy czuli się bezpiecznie i bez obaw mogli poznawać świat.

To wspaniale być przedszkolakiem! Nie wierzycie? Przyjdźcie i zobaczcie sami!


Dzień dobry! To my – Grupa III (6 latki) 

 Nasz oddział czynny jest w godzinach 7.30 – 17.00


Jesteśmy najstarszą grupą „doświadczonych” przedszkolaków. Razem z naszymi Paniami – Anetą Posiej i Martą Kruszką –  tworzymy wesołą i zgraną drużynę. Staramy się dawać innym dzieciom dobry przykład. Wiemy jak zachowywać się podczas zabaw, posiłków, pełnienia dyżurów.

Większość z nas w tym roku przygotowuje się do roli ucznia. Każdego dnia bawiąc się zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć i zrozumieć – mamy głowy pełne ciekawych pomysłów na zabawę. Z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem bierzemy udział nie tylko w zajęciach dydaktycznych, ale także w zajęciach dodatkowych. Często gramy w gry planszowe, układamy puzzle, dużo rysujemy oraz wykonujemy ciekawe prace plastyczno-konstrukcyjne.

Wszyscy przychodzimy do naszej sali uśmiechnięci i w dobrych humorach, a to dlatego, by nasz każdy dzień w przedszkolu był radosny i wyjątkowy. W naszej grupie nigdy się nie nudzimy i codziennie spędzamy ciekawie czas.

Do zobaczenia… w Przedszkolu!